Novinka na trhu

02-10-2013 liczba wyświetleń: 971
Novinka na trhu

Od října 2013 do České republiky a na Slovensko vstupuje nová značka vstřikovacích strojů – Borche.

Nová značka strojů znamená nové možnosti pro Zpracovatele a jejich vstřikovny.

Nabídka Borche má celkem 100 modelů vstřikovacích strojů, od 30T až do 4500T zavírací sily a gramáži vstřiku od 25g do 80000g, v tom: hydraulické kolenové vstřikovací stroje, vstřikovací dvojí deskové stroje, elektrické a s hybridním pohonem, do mnohabarevného vstřiku.

Konstrukční řešení vstřikovacích strojů Borche je výsledkem spolupráce evropských a asijských inženýrů, potvrzené certifikátem shody CE vydaným TÜV.

Plastigo, jakožto exkluzivní distributor Borche na území Polska, zavadí tuto značku také do České republiky a na Slovensko. Jako zkušený dodavatel, z víc než 13- letou zkušenosti v Polsku víme, nakolik důležité je vytvoření záruky plného bezpečí. Proto zajištujeme komplexní dodávku pro Zpracovatele, což znamená, že kromě prodeje poskytujeme také poradenské a servisní služby, školení a plnou nabídku náhradních dílů.

Zavedení značky Borche je naplánováno v průběhu Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV v Brně. Plastigo bude prezentovat na svém stánku nový vstřikovací stroj BS 80 jako základ kompletní produkční linky. 

Zveme Vás k vyzkoušení možnosti stroje na expozice Plastigo v Brně ve dnech 7-10. října 2013, stánek 66 pavilon G1.